Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

İstanbul Menteşe Parça Eşya Taşıma

Menteşe Parça Eşya Taşıma


Sürekli takip edilebilen, 24 saat ulaşılabilen, güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti veren firmamız ile Menteşe parça eşya taşıma işlemleri artık daha kolay ve kısa sürede gerçekleşmektedir. Menteşe parça eşya taşıma işlemlerinizin tamamında tam donanımlı araç ve personelimiz vasıtasıyla gerçekleşecek nakliye işlerinizde sadece eşyanız kadar ücret ödemenizi sağlayan firmamız, memnuniyetiniz için tüm imkanlarıyla hizmetinizdedir.

Biz istediğimizde değil siz istediğinizde…

Uzman ekibimiz ve lojistik ağımız sayesinde eşyalarınızın istediğiniz zamanda varacağı yerde olması sağlanmaktadır. İster aynı gün içinde isterseniz istediğiniz gün ve saatte tamamı korumalı bir şekilde ambalajlanmış eşyalarınızın istediğiniz yere ulaşımı tarafımızca sağlanmaktadır. Düzenli ve hızlı çözümler üreten firmamız ile eşyalarınızı bize teslim edip arkanıza yaslanmaktan başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

 istanbul menteşe arası tam veya parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

KOLUMANLAR  NAKLİYAT


Tel   : 0216 589 17 55 pbx

Gsm : 0533 209 65 07

Gsm : 0554 666 53 12


Adres (Merkez):  Esenkent mahallesi atlas sk.tanrıyar sitesi no/1  dükkan 5/d   

 

HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret56399
Site Haritası