Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

İstanbul Denizli Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL - DENİZLİ PARÇA EŞYA TAŞIMA


Nakliye sektörüne yapmış olduğumuz bütün yatırımlar, ortaya performansıyla gelişen etkileyici bir firma çıkardı. İstanbul ve yakın çevresindeki nakliye hizmetlerimize, şehirlerarası hizmetleri de ekledik. Son dönemlerin en çok istenen ve aranan hizmeti olan parça eşya taşımacılığında, çok önemli ve kaliteli hizmetleri temsil etmeye devam ediyoruz. Son derece modelleri ve markaları araçlara sahip olduğumuz gibi, şoförlerimizin de taşımacılık konusunda büyük bir etken olduğunu söyleyebiliriz. Garantili hizmet olarak sunduğumuz İstanbul - Denizli parça eşya taşıma işleminde, eleman tecrübesini en iyi şekilde kullanıyoruz. Uygun fiyatlı hızlı ve kaliteli hizmet arayan herkes, özellikle parça eşya taşıma konusunda bizimle mutlaka iletişime geçmeli. Firmamız ve yükselen değeri, siz değerli müşterilerimize güven verecek. Her türlü eşyanızın taşınmasında ilk olarak bizimle iletişime geçmek, kazançlı çıkmanıza yardımcı olacaktır.

 istanbul denizli evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret56401
Site Haritası