Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

İstanbul Aydın Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL - AYDIN PARÇA EŞYA TAŞIMA


İstanbul’dan her yere güvenli bir şekilde parça eşyasını düzenli olarak taşıyoruz. Bir ya da iki kapak tutarındaki tam bir araç oluşturmayan bu tür eşyaları, fiyat olarak da uygun koşullarda taşımaktayız. Çok geniş ve hizmetleri büyük bir firma olduğumuz için, parça eşyaları düzenli bir şekilde taşımak bizim için çok fazla sorun teşkil etmiyor. Ev, ofis eşyaları, ürün ya da hizmetleri güven içerisinde taşımayı kendimize önemli bir görev haline getirdik. Hizmet çıtasını üst düzeye taşıdığımız gibi, verdiğimiz kaliteli hizmetlerde daima müşterilerinin istediğini kendimize ilke olarak edilmiş durumdayız. İstanbul - Aydın parça eşya taşıma hizmetini bu anlayışla ve en uygun koşullarda sunmaya devam ediyoruz. Bizi tercih edin kaliteli modern ve sıra dışı hizmetlerimizden siz de yararlanın. Hizmet kalitesi ile beraber uygun ücretlerle, firmamızın size bu konuda özel sunumunu temsil edecek.

 istanbul aydın parça eşya taşıma

HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret56399
Site Haritası