Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 0507 140 46 99
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50 

İstanbul Yalova Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL - YALOVA PARÇA EŞYA TAŞIMA


Yoğun ve kalabalıktan uzak kalmak isteyen insanların, bazen İstanbul’a dışına çıkmayı planladıklarını görüyoruz. Eğer burada yalnızca siz değil de eşyalarınız da sizinle beraber Yalova şehrine gidecekse, kaliteli nakliye hizmeti için bizimle doğru iletişim kurun. Verdiğimiz çarpıcı ve etkileyici hizmetler arasında yer alan İstanbul - Yalova parça eşya taşıma işleminde, her zaman titiz ve deneyimli kadronun önemini hep ön planda tuttuk. Düzenli ambalaj, yükleme, sevkiyat noktasındaki girişimler, tecrübeli eleman kadrosuyla her zaman daha ön plana çıkıyor. Eleman kadromuzun yanı sıra, araç kadromuz da yine çarpıcı etkileyici ve gelişmiş bir teknolojiyi temsil ediyor. Uygun fiyatlara kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak için, bizim firmamız gerçekten kendi örnekleri içerisinde çok özel ve ayrıcalıklı bir yer tutmaktadır. Bizi tercih edin, hem fiyat hem de hizmet yönünden kafanız rahat olsun.

 istanbul yalova eşya taşıma

KOLUMANLAR  NAKLİYAT

MALTEPE (MERKEZ)

Tel   :  0216 589 17 55 pbx

Gsm :  0533 209 65 07

Gsm :  0554 666 53 12


Adres (Merkez):  Esenkent mahallesi atlas sk.tanrıyar sitesi no/1  dükkan 5/d 


HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret43494
Site Haritası