Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

İstanbul Güzelbahçe Parça Eşya Taşıma

GÜZELBAHÇE PARÇA EŞYA TAŞIMA


Özellikle Ege Bölgesi başta olmak üzere, ülkenin her yerinde kaliteli hizmet ulaştırmak için olağanüstü gayret ve başarı gösteriyoruz. Her zaman insan memnuniyetini ve müşterinin isteklerini ön planda tutmamız, firmamızın gelişmesine çok daha fazla katkı sağladı. Güzelbahçe parça eşya taşıma işlemini, yine büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bu konuda hizmetimizi ve anlayışımızı en iyi şekilde tüm müşterilere yansıtmaktayız. Kaliteli eşya taşımacılığı için bizi seçin. Burada, yeteneğimiz ve birikimimiz gerçekten çok fazla. Yılların bilgi birikimini ve deneyimini parça eşya taşımacılığında yansıtan kadromuzun, özellikle ayrı bir parantez içerisinde değerlendirilmesi gerekiyor. Bizi tercih evren ve kaliteli aynı zamanda garantili hizmetten yararlanın. Bu şekilde kesinlikle pişman olmayıp, eşyalarınızı bize taşındığınız için memnuniyet duyacaksınız.

 istanbul güzelbahçe evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret56400
Site Haritası