Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

İstanbul Muğla Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL - MUĞLA PARÇA EŞYA TAŞIMA


Ev ve ofis nakliye hizmetlerinde gerçekten etkileyerek dikkat çekici bir çalışma performansını herkese tanıttık. Son dönemlerde ise parça eşya taşımacılığı konusunda biraz daha objektif ve olumlu adımlar attık. Teknolojimizi ilerletiyoruz, eleman kadromuzun bilgi birikimini ve deneyimini daha da ileri taşıyoruz. Özellikle parça eşya taşıma noktasında parmakla gösterilen firmalardan biri haline gelmiş durumdayız. Verdiğimiz sınırsız ve kaliteli hizmetlerden sadece bir olan İstanbul - Muğla parça eşya taşıma, bizi aramanız için yeterli olacak. Eğer Muğla ilçesine İstanbul’dan taşınmasını beklediğiniz parça eşyalarınız varsa, bunu en uygun koşullarda taşıyacak firma kesinlikle biziz. Nakliye ve taşımacılık konusunda attığımız adımlar ve bu konuda daha önceden yaptığımız tüm çalışmalar, zaten bunu gösteriyor.

 istanbul muğla evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret56397
Site Haritası