Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Gönül (20/05/2019 04:41)
Konu : Doğuya giden parça eşyalar
Mesaj : Oturma grubu bı kaç çuval halı ıvır zıvır var az
Seda Aktunç (23/01/2019 17:39)
Konu : Öneri
Mesaj : Öncelikle Emin Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Eşyalarımız son derece titiz ve hasarsız taşındı. Fiyat olarak gerçekten uygun bir teklifle bu kadar memnun kalacağımızı düşünmemiştim ama yanıldım. Eşyaların duvar montajı dahil sorunsuz gerçekleşti
Kaan Erdekçi (23/01/2019 17:36)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Çok memnun kaldım, her şeyi hallettiler, çok hızlı davranıp istenen saatte geldiler. Bir kez daha taşınmak durumunda kalırsam, tekrar onlarla taşınırım.
İbrahim İrfanoğlu (23/01/2019 17:35)
Konu : Teşekküler Kolumanlar
Mesaj : İşlerini son derece iyi yapan bir ekip olarak geldiler. Herhangi bir sorun yaşamadan taşıma gerçekleşti. Ofisimin taşınmasını da başka bir arayışa girmeden kendilerinden yapmalarını isteyeceğim. Tanıdıklarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
Hanife Cihanoğlu (23/01/2019 17:32)
Konu : Teşekkürler Kolumanlar Nakliyat
Mesaj : Tüm taşınma sürecinde titiz, dikkatli, saygılı ve özenli firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Söz verdikleri saatte, söz verdikleri özenle tüm evimizi paketleyip yeni adresimize ulaştırdılar. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.
Sahibe Kalvak (23/01/2019 17:31)
Konu : Tavsiye Ediyoruz :))
Mesaj : Hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Yarım günde 2+1 dairemizin taşınması tamamlandı. Çalışanları gayet efendi kişilerdi. Sorunsuz bir taşıma oldu.
Necla Karasu (23/01/2019 17:30)
Konu : Önerimdir
Mesaj : İşlerini iyi yapıyorlar Çalışan ve firmaya teşekkürler
Muhittin Ertaçoğlu (23/01/2019 17:28)
Konu : Öneri Teşekkür
Mesaj : İşini iyi bilen ve özveriyle çalışan bir ekip. Sayelerinde sorunsuz bir taşınma süreci gerçekleştirdik. Tavsiye ederiz.
Hakan Erdekoğlu (23/01/2019 17:27)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Ne diyeyim ki işini seven güler yüzlü insanlarla taşınmak gibi stresli bir olay benim için gayet güzel geçti elinize sağlık, hızlarına zaten bir şey demeyeceğim:) ayrıca dakikler. Teşekkürler Kolumanlar Nakliyat. Ayrıca hiç bir eşyada tek bir çatlak bile yok :))))
Büşra Kaya (23/01/2019 17:26)
Konu : İstanbul İzmir Eşya Taşıma Memnuiyetti
Mesaj : Kelimenin tam anlamı ile kusursuz bir şekilde taşıdılar. Paketleme, iletişim, zamanlama, davranışları, fiyat süper. Hiçbir şey ile uğraşmak zorunda kalmadım. Bir bardak dahi kırılmadı.
Fayik Karaoğlu (23/01/2019 17:25)
Konu : Evden Eve Nakliyatta Tavsiye
Mesaj : Gerçekten çok memnun kaldık işini bilen bir ekip. Ofisin taşınmasını çok kolaylaştırdılar. Her şey için teşekkürler.
Mevlüt Baş (27/06/2018 11:51)
Konu : Bursa dan İzmir e taşındık
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat firması eşyamı son derece hızlı ve özenli bir şekilde taşıdı. Zamanlama konusunda da çok başarılıydılar. Kararlaştırılan saatlerde yükleme ve indirme işlemleri eşyalara herhangi bir zarar verilmeden tamamlandı.
Ahmet Ali (27/06/2018 11:31)
Konu : Balıkesir Edirne Arası Eşyamı Taşıdılar
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat Oldukça iyi bir firma, tavsiye ederim.

Sultan (27/06/2018 11:27)
Konu : Yalova dan İzmit Parça Eşya Taşıttırdım
Mesaj : Firma telefonla konuştuğumuz zamanda evimize ulaştı paketlemede kullandıkları malzemeler çok kaliteliydi, paketleme ve taşıma usulleri çok iyiydi herhangi bir eşyamız hasar görmedi ayrıca çalışanlar seviyeli ve saygılıydı firma aldığı parayı son kuruşuna kadar hak etti. Tüm ekibe teşekkürler.
Ayşe (27/06/2018 11:22)
Konu : Bursa dan istanbulla taşındım
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat'a çok teşekkür ederim.
Daha önce taşınmalarımda bir çok problem yaşamıştım ancak Kolumanlar ile bunların hiç birini yaşamadım. Arkadaşlar saatinden bile erken geldiler (dilersem anlaştığımız saate kadar kapının önünde bekleyebileceklerini de söylediler), acele etmeden ama elleri çabuk bir şekilde ve özenle her eşyamı güzelce paketlediler ve yeni evime de aynı özenle yerleştirdiler. İşten kaçmak için risk almadılar. Sökülmeden bile zorlayarak geçebilecek eşyaları risk almamak için söktüler ve yeniden monte ettiler. Eşyalarımı bu sayede hasarsız bir şekilde taşıdılar.
Kendileri ile iletişimde de en ufak bir problem yaşamadık.
Önceden konuşup anlaştığımız ne ise aynı hizmeti aldım. Hiç bir sürpriz olmadı.
Sorunsuz bir taşıma için Kolumanlar Nakliyat'ı tavsiye ederim.
Erhan (27/06/2018 11:18)
Konu : İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıttırdım
Mesaj : Metin bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiç düşünmeden bu firmaya eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.
Parça Eşya Taşıma (02/03/2017 20:14)
Konu : Parça Eşya Taşıma
Mesaj : Allah razı olsun
bugune kadar evden eve nakliyat denilince aklıma konpile bir evin nakliyesi geliyordu parça eşya taşma islerimiz kargo şirketleri ile gerçekleştiriyorduk emin olun oda ya geç yada kırık geliyordu
saolsun kolumanlar nakliyat
rahmetli annemde kalma bir dikiş masası ve küçük bir sandık biliyorum belkide satsan satamazsın ki alanda olmaz zaten ama manevi değeri yüksek olan bu gözbebeği esyalarim sarip izmirdeki adresime hasarsiz teslim etiler işin parasal yönünde değil insan emin olun dualarımız sizlerle teşekkürler
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret56399
Site Haritası