• KOLUMANLAR NAKLİYAT
    • 0216 589 1755
    • GÜNLÜK İSTANBUL'DAN TÜM EGE BÖLGESİNE TAM VE PARÇA EŞYA HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR...
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

  KOLUMANLAR EV - OFİS TAŞIMA VE DEPOLAMA 


Müşteri Yorumları
kolumanlar nakliyat müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 
Kolumanlar nakliyat’la İstanbul'dan İzmir'e  taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 0507 140 46 99
KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22
Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Mevlüt Baş (27/06/2018 11:51)
Konu : Bursa dan İzmir e taşındık
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat firması eşyamı son derece hızlı ve özenli bir şekilde taşıdı. Zamanlama konusunda da çok başarılıydılar. Kararlaştırılan saatlerde yükleme ve indirme işlemleri eşyalara herhangi bir zarar verilmeden tamamlandı.
Ahmet Ali (27/06/2018 11:31)
Konu : Balıkesir Edirne Arası Eşyamı Taşıdılar
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat Oldukça iyi bir firma, tavsiye ederim.

Sultan (27/06/2018 11:27)
Konu : Yalova dan İzmit Parça Eşya Taşıttırdım
Mesaj : Firma telefonla konuştuğumuz zamanda evimize ulaştı paketlemede kullandıkları malzemeler çok kaliteliydi, paketleme ve taşıma usulleri çok iyiydi herhangi bir eşyamız hasar görmedi ayrıca çalışanlar seviyeli ve saygılıydı firma aldığı parayı son kuruşuna kadar hak etti. Tüm ekibe teşekkürler.
Ayşe (27/06/2018 11:22)
Konu : Bursa dan istanbulla taşındım
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat'a çok teşekkür ederim.
Daha önce taşınmalarımda bir çok problem yaşamıştım ancak Kolumanlar ile bunların hiç birini yaşamadım. Arkadaşlar saatinden bile erken geldiler (dilersem anlaştığımız saate kadar kapının önünde bekleyebileceklerini de söylediler), acele etmeden ama elleri çabuk bir şekilde ve özenle her eşyamı güzelce paketlediler ve yeni evime de aynı özenle yerleştirdiler. İşten kaçmak için risk almadılar. Sökülmeden bile zorlayarak geçebilecek eşyaları risk almamak için söktüler ve yeniden monte ettiler. Eşyalarımı bu sayede hasarsız bir şekilde taşıdılar.
Kendileri ile iletişimde de en ufak bir problem yaşamadık.
Önceden konuşup anlaştığımız ne ise aynı hizmeti aldım. Hiç bir sürpriz olmadı.
Sorunsuz bir taşıma için Kolumanlar Nakliyat'ı tavsiye ederim.
Erhan (27/06/2018 11:18)
Konu : İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıttırdım
Mesaj : Metin bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiç düşünmeden bu firmaya eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.
Parça Eşya Taşıma (02/03/2017 20:14)
Konu : Parça Eşya Taşıma
Mesaj : Allah razı olsun
bugune kadar evden eve nakliyat denilince aklıma konpile bir evin nakliyesi geliyordu parça eşya taşma islerimiz kargo şirketleri ile gerçekleştiriyorduk emin olun oda ya geç yada kırık geliyordu
saolsun kolumanlar nakliyat
rahmetli annemde kalma bir dikiş masası ve küçük bir sandık biliyorum belkide satsan satamazsın ki alanda olmaz zaten ama manevi değeri yüksek olan bu gözbebeği esyalarim sarip izmirdeki adresime hasarsiz teslim etiler işin parasal yönünde değil insan emin olun dualarımız sizlerle teşekkürler
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret22666
Site Haritası